O nas

Nazywam się Magda - dokładnie mówiąc Magdalena, ale biada osobom, które zwracają się do mnie pełnym imieniem. Urodziłam się w 1996 roku i obecnie mieszkam w Warszawie. Do moich głównym zainteresowań zaliczają się książki, podróże, książki, seriale książki, filmy, książki i Doctor Who. Jednak to literatura jest ważną częścią mojego życia i z nią mam nadzieję związać moją przyszłość. Czytam różne gatunki książek - od biografii i kryminałów zaczynając, po romanse i erotyki kończąc. Jednak w ostatnim czasie najwięcej pochłaniam literatury młodzieżowej - Young Adult, New Adult czy fantastyki młodzieżowej. Uważam, że nie jest ważne co się czyta, o ile sprawia to przyjemność.

Znajdziesz mnie na:
* Lubimyczytac


Mam na imię Natalia i też urodziłam się w 1996 roku. Obecnie studiuję w Poznaniu. W wolnym czasie lubię oglądać seriale i czytać książki, choć teraz większą część mojej doby pochłaniają całki. Czytam odkąd pamiętam, ale niestety mój mózg nie przechował informacji o tym po jakie tytuły sięgałam jako dziecko. Teraz najchętniej czytam powieści obyczajowe, romanse i fantastykę młodzieżową. Ostatnio staram się wychodzić poza strefę komfortu i lepiej zapoznawać się z gatunkami, z którymi do tej pory nie miałam dużej styczności. Jestem typem osoby, która gdy zacznie jakąś powieść, to skończy ją choćby była koszmarna - czasami jest to miesiąc męczarni przeplatany innymi książkami, ale ostatecznie wychodzę z tej walki zwycięsko. Może jest to strata czasu i niepotrzebny ból, ale co jeśli po stu słabych stronach powieść zacznie być świetna?

Znajdziesz mnie na:
* Goodreads
* Lubimyczytac


Jestem Ans i podejmuję swoje pierwsze kroki na drodze marzeń o przyszłej pracy w dużej stacji telewizyjnej. Pomysły na materiały czerpię zewsząd, wszystko jest w stanie mnie zainspirować. Interesuję się również sportem. Swoje serce już dawno oddałam Realowi Madryt. Pragnę nieustannego, dziennikarskiego rozwoju. Miłośniczka książek politycznych, historycznych, sportowych a także thrillerów.
Nie lubię niebanalnych opowieści. Czytając pragnę doświadczać bohatera, iść jego tokiem rozumowania i nie mieć „podanego wszystkiego na tacy”. Jako filolog czytam wszystko, jako „ja” skupiam się na literaturze klasycznej, psychologicznej i kryminalnej. Za każdym razem kiedy tkwię w lekturze przywiązuję dużą wagę do stylu pisania danego autora. Dla mnie to jest ważniejsze od fabuły, choć ta również wpływają na ocenę całości. Nie znoszę schematyczności w powieściach. Studiuję we Wrocławiu – stolicy naszego literackiego języka i chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczeniami literackimi i nie tylko. BM.Nazywam się Julitka, w tym roku ukończyłam 16 lat. Uczęszczam do liceum na kierunek humanistyczny i właśnie z nim wiążę swoją przyszłość. Moi rówieśnicy często nie mogą zrozumieć, jak ja mogę całymi dniami oglądać filmy i seriale. Słyszę jak mówią: "po co Ci tyle książek", "odłóż to", "kto normalny czyta lektury", lecz najczęściej im po prostu nie odpowiadam, ponieważ mam przed sobą powieść, która mówi dużo ciekawsze rzeczy.

"Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów."
Hejka, jestem Zyt. Lubię pisać. Pisać w ogóle, a w szczególności o modzie, serialach, a czasami też o manekinach samobójcach. Lecz nie samym chlebem żyje człowiek. Ubóstwiam wykwintny makaron, fotografię i mojego królika Basię. Nie znudzicie się więc analizując ze mną wartką akcję najnowszych seriali i dążąc do najgłębszych przyczyn zawiłości ich fabuły, jako że uwielbiam brać pod lupę samych twórców i motywy ich działań.

0 komentarze:

Prześlij komentarz