Bates Motel


Gatunek: thriller

Twórca: Anthony Cipriano

Kraj: USA

W rolach głównych: Freddie Highmore, Vera Farmiga, Max Thieriot

Rok produkcji: 2013-2017

Liczba sezonów: 5 (łącznie 50 odcinków)


Poranek. Amerykański domek z obrazka. Biorąca prysznic matka. Śpiący syn. I martwe ciało ojca w garażu przygniecione szafką na narzędzia.
Rok później matka i syn przeprowadzają się do małego miasteczka w Kalifornii. Po śmierci głowy rodziny są ze sobą bardziej związani niż kiedykolwiek- mają tylko siebie i nowo zakupiony motel. Chcą zacząć wszystko od nowa. Nowe, lepsze życie. Nie wiedzą,że to dopiero początek ich problemów.
Chwila, co robi martwe ciało w ich motelu? Jakie mroczne sekrety ukrywa matka? Czy idealny synek mamusi jest taki perfekcyjny? Co tu robi braciszek diller? Czy "wypadek" w garażu był tylko wypadkiem?

Aby dostać odpowiedź na te pytania musicie sami sięgnąć po "Bates Motel", za którego drzwiami czai się niejedna tajemnica. Serial dostarcza niesamowitych emocji widzowi w każdym wieku. Idealnie pasuje na leniwe popołudnia i samotne wieczory, a dalsze losy Batesów będą aż błagać, abyście włączyli kolejny odcinek. Nie zabraknie tam chwil grozy, uczucia niepewności, ale i scen romantycznych oraz problemów nastolatków jak i trudów życia każdego dorosłego. Może i aktorzy nie są umieszczani co tydzień na okładkach najsłynniejszych magazynów, ale ich gra aktorska z pewnością zawstydziłaby niejednego artystę światowej sławy. Podczas oglądania mamy wrażenie, że obsada całkowicie oddała się swoim rolom, a czasami nawet, że po prostu filmowane jest ich życie codzienne. Cóż tu więcej pisać, wystarczy włączyć Netflixa. 

Podobne seriale: Orpham Black, American Horror Story.